Izbornik
Vlada Republike Hrvatske osigurala glazbene instrumente i opremu učenicima naše škole

Vlada Republike Hrvatske osigurala glazbene instrumente i opremu učenicima naše škole

Prepoznavši važnost projekta Nabavka glazbenih instrumenata i opreme u svrhu očuvanja i jačanja glazbenog identiteta Hrvata u BiH, Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske i Vlada Republike Hrvatske osigurali su našoj školi iznos od 80.000,00 KN te uvelike doprinijeli nabavci novih glazbenih instrumenata i opreme.

 

Kupljeni su sljedeći instrumenti:

  • 3 klarineta sa koferom
  • 3 flaute
  • Digitalni pianino
  • 2 trube
  • Saksofon sa koferom
  • 4 violine (set)

Od nabavljene opreme bi izdvojili profesionalni kofer za harmoniku sa posebnim poklopcima i remenom koji će uvelike osigurati sigurnost instrumenta pri transportu za natjecanja.

Doznačenim sredstvima je obavljen i servis dvije flaute te štimanje dva klavira u Područnom odjelu Čerin.

 

 

Zahvaljujemo se Vladi Republike Hrvatske, odnosno Središnjem državnom uredu za hrvate izvan RH na tome što su prepoznali važnost projekta te ovelike obogatili fond glazbenih instrumenata i opreme naše škole.

Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in